Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
113331872x_l Подарунки до нового навчального року від National Geographic!!!

Шановні колеги! Акцію завершено!

Видавництво National Geographic Learning приготувало надзвичайні подарунки для українських шкіл!

Замовляючи 15 комплектів нового курсу Close Up (підручник та зошит), Ви отримуєте в подарунок книги для читання від National Geographic для кожного  учня, а також книгу для вчителя, диск для роботи в класі, зошит та підручник для викладача. 

Close Up - це цікавий, пізнавальний, сучасний трьохрівневий курс для підлітків 9-11 класів (В1, В1+, В2). Завдяки справжнім фотографіям, адаптованим текстам та відеосюжетам від National Geographic,  Ваш урок стане «життєвим», мотивуючим та насиченим, що дозволить не тільки підвищити рівень володіння англійською мовою, але й розширити кругозір учнів та збагатити знання про навколишній світ. Це новий крок до пізнання світу!

Акцію продовжено до 31 травня 2013 року  

Акція Close up PDFКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228