Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
644 Триває акція «Залишай відгук і отримуй подарунок!»

Як Вам відомо, у вересні розпочалася акція «Залишай відгук і отримуй подарунок!».

Дуже дякуємо всім, хто знайшов час та натхнення написати відгук і поділитися враженнями від улюбленої книги!

На сьогоднішній день ми отримали більше 40 відгуків і сподіваємося, що це ще не кінець! З кожним учасником акції обов’язково зв’яжуться (або вже зв’язалися) наші менеджери.

Сподіваємося, що отримані учасниками подарунки стануть у нагоді!

Фото, акція "Залишай відгук і отримуй подарунок"

Із задоволенням публікуємо декілька відгуків:

Доброго дня, улюблений "Лінгвіст"!

З радістю написала 2 відгуки у себе в блозі. Це французькі підручники від Didier та  CLE International.

Посилання нижче:

http://bavardoir-blog.blogspot.com/2014/09/blog-post_21.html

http://bavardoir-blog.blogspot.com/2014/09/latitudes-1.html

Галина Ляпун


Щиро вдячна всім співробітникам компанії Лінгвіст за прекрасну можливість працювати  з такими видавництвами світового значення як  Cambridge University Press.

Я працюю в школі 8 років  - школа наша знаходиться не в великому місті,  та  це не має суттєвого значення, коли у тебе є все необхідне для  того, щоб уроки були цікавими та змістовними. Саме  використання передових технологій та  сучасних підручників дає нам, вчителям, змогу йти в ногу з часом та підготувати учнів  до ЗНО і використання знань англійської мови  в подальшому житті.
Маючи такі книги на столі, ти не  тільки навчаєш дітей, але й навчаєшся сам. Мова як людина - розвивається, удосконалюється, тож не можна під час проведення сучасних уроків користуватись методами 20-ти чи навіть 5–ти річної давнини.

Я користуюсь декількома підручниками Саmbridge University Press, але хочу виділити Active Grammar. Кожного дня також звертаюсь до Cambridge Learners Dictionary - дуже добре, що він оснащений СD-rom.

В цьому році я почала працювати в 1-му класі. В Інтернеті, шукаючи нові сучасні методи викладання англійської  в 1-му класі, натрапила на книгу Super Minds. До комплекту входять DVD+CARDS+CD+Roleplay. ОСЬ СПРАВЖНЯ МРІЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ!!....

DEAR FRIENDS! I WISH YOU ALL TO BE CREATIVE, SO FRIENDLY AND ATTENTIVE TO THE TEACHERS AS YOU ARE , AND OF COURSE  BE SUCCESSFUL AND OPTIMISTIC!

Тетяна Розман


Доброго дня!

Хочу поділитися враженнями від книги Smart Junior 1. Даний посібник я використовую для дітей віком 5-6 років у своєму Центрі розвитку. Ми назвали свою програму Welcome to school. Адже діткам у даному віці потрібна ігрова атмосфера, більший акцент робиться на говоріння. Smart Junior 1 знайомить дітей з цікавими героями, разом з якими діти вчать нові слова, пісні, вчаться сприймати мову на слух, грають в настільні ігри, роблять проектну роботу, а вкінці року показують прекрасні результати!

Ірина


Работаю вот уже несколько лет в начальных клаcсах по учебнику Kids Box и хочу оставить отзыв.

Внешне учебник очень яркий, притягивающий внимание, в нем много весёлых иллюстраций.

Что касается внутреннего содержания, то оно тоже на должном уровне. В пособии учтены последние тенденции методики обучения языку. К каждому уроку прилагаются аудио задания, то есть дети с самого начала учатся слушать и понимать иноязычную речь. Много заданий на развитие мелкой моторики: сделать поделку, выбрать что-то и закрасить, дорисовать и т. д. К учебнику дополнительно можно приобрести DVD-диск с большим количеством упражнений. Детям очень нравится заниматься по этому учебнику, учебник классный, очень коммуникативный, веселый. Teacher's book также очень толковая, особенно, ее дополнительные activities в конце. Мои ученики обожают stories из Students' Book. Мне нравится системность комплекса - то,что изучалось в одной теме, используется и прорабатывается в следующей.

Мусієнко Сергій


Хочу поділитися враженням від підручника Full Blast видавництва MM Publications, знайомство з яким відбулося на семінарі, проведеному тренером Ланою Сушко, і яким я зараз користуюсь.

Це курс для середньої та старшої школи. Підручник має чітку структуру основних уроків кожного розділу, що полегшує підготовку вчителя до занять та проведення уроку. Включає багато цікавого матеріалу для мотивації учнів: сучасна тематика поєднується з уривками з творів класиків та культурно-освітньою складовою; чітке і зрозуміле представлення граматики; покрокове навчання письму; діалоги та пісні , насичені молодіжною лексикою; корисні примітки. Книга для вчителя пропонує додатковий матеріал з граматики, комунікативні завдання для роботи в парах, рольові ігри та інтерактивні завдання на диску.

Користуйтесь серією підручників Full Blast і ви ніколи не будете аутсайдерами!

Яремчук Людмила


Хочу поділитися своїми враженнями про підручник видавництва CORNELSEN - PRIMA.

Цей підручник я використовую у 5-7 класах. Хочу підкреслити, що цей підручник містить дуже багато цікавих завдань для відпрацювання лексики до різних тем, які є у навчальній програмі (усі теми підручника відповідають тематиці навчального плану). Граматичний матеріал представлений цікавими вправами, які підлітки у цьому віці із задоволенням виконують. Книга має пропозиції для виконання різних проектів. Для розвитку діалогічного мовлення подано багато кліше, які учні можуть використовувати для ведення бесіди за певною темою. Також мені дуже подобається, що автори підручника подають до кожної теми КРАЇНОЗНАВЧУ ІНФОРМАЦІЮ, що дає змогу якомога краще зрозуміти життя країни, мову якої учні вивчають.

Дуже зручно, що до книги додається робочий зошит для відпрацювати поданого у підручнику матеріалу. У кінці кожної лекції пропонується список слів, що вивчаються у лекції (відомі й нові), та залишено колонку праворуч для перекладу.

Раджу усім вчителям придбати книжки цього видавництва, адже комунікативні завдання, розроблені для вивчення німецької мови саме для підлітків із врахуванням їх інтересів у цьому віці, роблять кожне заняття цікавим!!!

Тетяна Ярошенко


Я особисто працюю з книгою English in Mind 3 , яку я використовую для учнів 7-х та 8-х класів. Насправді, книга дуже ясна та інформативна. Мені подобається те, що вона дуже вдало структурована. Крім того, підручник поєднує різні аспекти вивчення англійської мови, тобто читання, письмо, говоріння, слухання, а також у ній є граматичні секції. На мою думку, ця книга є найкращим варіантом, адже запропоновані теми підручника відповідають сучасним вимогам та інтересам молоді, а також й викладачів, які бажають розвиватися професійно. А ще мені дуже сподобались в кінці книги списки phrasal verbs with definitions. Завдячуючи таким секціям, викладач може розширювати кругозір студентів щодо вживання тих чи інших виразів.

З впевненістю можу рекомендувати цю книгу колегам, які працюють зі студентами відповідного рівня знань англійської мови.

Аліна Обертинська


Итак, почему я начала работать по методике Saison?IMG_2998

Наша школа ориентируется, в первую очередь, на живое общение во время занятий. И Saison нам в этом очень помогает, так как в нем содержится огромное количество упражнений, включающих отработку коммуникативных навыков, которые очень эффективно разрушают языковой барьер и помогают начать ДУМАТЬ на французском языке. И на мой взляд, это самое важное в изучении любого иностранного языка. Методика очень проста в понимании, наполена актуальными темами для общения, и не могу не отметить ее очень явное преимущество - наличие цифровой версии учебников, которую можно использовать с помощью современных гаджетов.

Saison - это современный, живой французский язык, отражающий его уникальный шарм.

Наталья КухольКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228