Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Learning English through Reading

‘Read, read, read’
William Faulkner

image-20160315-17748-1gvmrlz

«Я обожнюю читати!» – можна почути майже від кожного вчителя (і не лише) англійської мови, адже ми – філологи і жага до читання в нашій крові! Ми всі знайомі з «титанами» англійської класичної літератури, а прізвища Крісті, Голсуорсі та Остін викликають приємні спогади не лише від творів авторів, а й від тієї вишуканої англійської, яка змушує нас перечитувати твір по декілька разів. Чудово! Це все про нас!

А як щодо наших учнів? Чи вони так само поспішають до бібліотеки у пошуках класичної британської прози? Ні? Можливо, варто «запросити» прозу частіше відвідувати учнів?

28288

Читати далі...

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

Всі статті
ed 029 Cambridge invites to London!

Видавництво Cambridge University Press спільно з компанією Лінгвіст пропонують прийняти участь в акції для українських шкіл - «Кембридж запрошує до Лондону».

Для участі в акції потрібно здійснити покупку будь-якої навчальної літератури видавництва на 50000 грн. (з урахуванням знижки) у період з 01.09.2011 до 15.06.2012.

До поїздки в Лондон запрошується один представник від школи, що виконала умови акції. За кожні додаткові 50000 грн. школа отримує додаткове місце в групі.

Період здійснення акційної поїздки – серпень 2012 року.

Поїздка розрахована на 4 дні. 

Групу переможців акції супроводжуватиме методист з англійської мови компанії Лінгвіст.

Організатори акції сплачують: переліт, розміщення в готелі в двомісному номері, візовий збір*

Учасники акції окремо сплачують витрати на харчування (обід та вечеря), транспортні та екскурсійні витрати в Лондоні.

Участь в акції «Кембридж запрошує до Лондону» не передбачає одночасної участі в акції з подарунками з 25.08 до 25.09.2011.  

* Cambridge University Press надає підтримку в отриманні візи (запрошення від видавництва), але остаточне рішення щодо надання візи приймає Консульство Великобританії в Україні.  

За додатковою інформацією звертайтеся до менеджера компанії Лінгвіст, за телефоном: 044- 599-32-28Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228