Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
ed 029 Cambridge invites to London!

Видавництво Cambridge University Press спільно з компанією Лінгвіст пропонують прийняти участь в акції для українських шкіл - «Кембридж запрошує до Лондону».

Для участі в акції потрібно здійснити покупку будь-якої навчальної літератури видавництва на 50000 грн. (з урахуванням знижки) у період з 01.09.2011 до 15.06.2012.

До поїздки в Лондон запрошується один представник від школи, що виконала умови акції. За кожні додаткові 50000 грн. школа отримує додаткове місце в групі.

Період здійснення акційної поїздки – серпень 2012 року.

Поїздка розрахована на 4 дні. 

Групу переможців акції супроводжуватиме методист з англійської мови компанії Лінгвіст.

Організатори акції сплачують: переліт, розміщення в готелі в двомісному номері, візовий збір*

Учасники акції окремо сплачують витрати на харчування (обід та вечеря), транспортні та екскурсійні витрати в Лондоні.

Участь в акції «Кембридж запрошує до Лондону» не передбачає одночасної участі в акції з подарунками з 25.08 до 25.09.2011.  

* Cambridge University Press надає підтримку в отриманні візи (запрошення від видавництва), але остаточне рішення щодо надання візи приймає Консульство Великобританії в Україні.  

За додатковою інформацією звертайтеся до менеджера компанії Лінгвіст, за телефоном: 044- 599-32-28Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228