Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
parisnightskyline Подорож до Франції у подарунок!

Видавництво CLE International спільно з компанією Лінгвіст пропонують прийняти участь в акції «Подорож до Франції у подарунок!!!»

Учасники акції: В акції можуть приймати участь будь-які школи України, де вивчається французька мова.  

Умови участі:

1. Для отримання безкоштовної* поїздки до Франції потрібно здійснити покупку навчальної літератури видавництва CLE International на суму:   35000 грн. (з урахуванням знижки) для Києва 25000 грн. (з урахуванням знижки) для інших міст та регіонів України  

2. Період здійснення закупівлі літератури: 01.01.2011- 30.11.2011  

3. Подорож отримує один учитель зі школи, що виконала умови акції. Якщо сума закупівлі перевищує в 2 рази акційну суму, школа отримує дві безкоштовні подорожі.  

4. Період здійснення подорожі до Франції: січень – лютий 2012 року. Подорож включає в себе екскурсію на видавництво та практичний семінар від CLE International  

5. Групу переможців акції (до 15 чоловік) супроводжуватиме методист з французької мови компанії Лінгвіст  

* Під безкоштовною мається на увазі поїздка до Парижу на 4 дні, де організатори сплачують всі витрати (переліт, розміщення, візовий збір) окрім харчування (обід + вечеря) та транспортних і екскурсійних витрат в Парижі.Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228