Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
Gift-Pictures-13 Нова акція! Залишай відгук і отримуй подарунок!!!

Шановні колеги!

Ми співпрацюємо з Вами багато років і сподіваємося, що за цей час у Вас з’явилися улюблені книжки від іноземних видавництв, які представляє компанія Лінгвіст.

Якщо Ви хочете поділитися своїми враженнями від будь-якого підручника або посібника, придбаного у нас, і отримати гарантований подарунок – беріть участь в акції «Залишай відгук і отримуй подарунок!»

На кожного учасника акції чекає гарантований подарунок (навчальний посібник або збірка наочних матеріалів, за домовленістю), а також відгук з Вашою фотографією на сайтах компанії та її партнерів, в соціальних мережах, каталогах та інших рекламних матеріалах.

Деталі акції...Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228