Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
Без назви-1 9.09.2014 Країнознавство на уроці німецької мови з підручником Рrima

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у семінарі - практикумі для вчителів німецької мови, який відбудеться  9-го вересня 2014 року в приміщенні Гете-Інституту м. Києва (3-й поверх, Seminar-Raum) з 15.00 до 16.00

Тема семінару:

"Landeskunde im Deutschunterricht mit Lehrwerk Рrima" (Країнознавство на уроці німецької мови з підручником Рrima)

Початок реєстрації та книжкова виставка - о 14.30.

Сучасний стан міжнародних відносин  України в різноманітних сферах діяльності, вихід її на європейський простір потребує високого рівня знань в галузі іноземних мов. Вивчення іноземної мови повинно сьогодні сприяти кращому розумінню світу, іншої культури, традицій та допомагати чіткіше відчути власну європейську ідентичність.

Оволодіння навичками говоріння, аудіювання, читання та  письма на уроці здійснюється в умовах, що моделюють реальне спілкування. Тому важливим завданням для вчителя є використання сучасних навчальних курсів з актуальною країнознавчою інформацією для формування зацікавленості та досягнення найкращих результатів.

На семінарі ми розглянемо різноманітні практичні вправи та проекти щодо реалізації цих завдань на прикладі навчального курсу Prima.

      

Семінар проводить Вісіцька Оксана, методист видавництва Cornelsen в Україні.

Кожен учасник семінару отримає сертифікат та дидактичний матеріал від компанії Лінгвіст  у подарунок.

    

Запрошення

Реєстрація за тел.: 044-599-32-28, e-mail: info@linguist.com.uaКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228