Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
Без назви-1 З Super Minds ще більше можливостей!

Зустрічайте нові компоненти до Super Minds - найпопулярнішого курсу для молодшої школи від Cambridge University Press: Super Alphabet Book та Методичні рекомендації до НМК Super Minds.

Super Minds
Новаторський курс для учнів 1-4 класів спеціалізованої школи (5 годин на тиждень), дбайливо створений командою поважних авторів для того, щоб допомогти Вашим учням досягти повного потенціалу.

Super Alphabet Book

Super alphabet book_cover.inddУкраїнський алфавіт досить суттєво відрізняється від латиниці, тому дітям треба буде вивчити нові літери (Dd, Qq) та навчитися читати вже знайомі символи по новому (Uu,Pp). Саме тому   ми розробили додатковий компонент для першого класу Super Alphabet Book, за допомогою якого діти ознайомляться та відпрацюють літери англійського алфавіту, навчаться їх правильно називати, а також вивчать основні правила читання. Super Alphabet Book створений з урахуванням українського соціокультурного компонента та рекомендований як додатковий   матеріал з навчання читанню та письму в першому класі разом з Super Minds рівнів Starter і 1.

Робота над літерою розбита на такі етапи: презентація, вправи на впізнавання, та вправи на засвоєння. Діти не лише повторюють та прописують літери, а вчаться їх впізнавати та розрізняти.  В Super Alphabet Book активно використовується метод TPR (Total Physical Response - Метод повної фізичної реакції),  що  робить  викононня  вправ захоплюючою грою та формують у дитини чіткий образ англійської літери. Вправи поступово ведуть до заключного етапу роботи з літерою - наведення (tracing).

Рекомендації до навчально-методичного комплексу Super Minds

Super mind handbook_cover.inddМета брошюри – надати вчителям англійської мови в початкових класах інформацію про НМК  Super Minds. Вчителі не лише отримують поради щодо методики викладання англійської мови в початковій школі, але й знайдуть практичні поради з використання пісень та історій на уроках англійської мови, рекомендації щодо мотивації дітей та підтримання дисципліни на уроці. Розглядаються різноманітні види робіт на  розвиток комунікативних навичок (говорінню, слуханню, читання та письму), принципи роботи з великими групами, приділяється увага вихованню цінностей та розвитку мислення.Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228