Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
8d2ab95b4a941aa07d8e4e0e23b16daa Підручник з іноземної мови – що вибрати, або чому автентичні підручники кращі?

Діти в школі обов’язково вивчають іноземну мову, а інколи дві, навіть три. І перед батьками постає питання придбання навчальних матеріалів.  Вибір зводиться до двох варіантів: дешевші підручники українських авторів або дорожчі навчальні комплекси від міжнародних видавництв. На користь першого варіанту говорить те, що вони зазвичай є в наявності в шкільних бібліотеках, включають українознавчий компонент, що вимагається національною програмою і є дешевші. Але вчителі іноземної мови надають перевагу саме іноземним підручникам, хоча вони й дорожчі. Чому так відбувається, і чим автентичні навчальні комплекси кращі? Давайте спробуємо відповісти на ці питання.

Мова

Всі розуміють, що неможливо якісно вивчити іноземну мову не маючи автентичного зразка. Крім того, мова швидко змінюється і, не перебуваючи в мовному середовищі, просто неможливо встежити за всіма змінами. Саме тому, можливість використовувати якісний автентичний підручник на уроці іноземної мови - є надзвичайно важливим. Саме він продемонструє учням не лише правильну вимову слів, а й те,  як говорять носії мови, як будують речення, висловлювання.

Методика

Великі видавництва інвестують багато ресурсів в розробку та апробацію методики викладання. Запускаються пілотні проекти та опитування, створюються фокус-групи, в яких беруть участь вчителі та учні з різних куточків світу. Завдяки тисячам рецензій та відгуків створюється якісний навчальний комплекс, з послідовним, виваженим та вивіреним методичним підходом, що дозволяє гарантувати позитивний результат.  Місцеві автори зазвичай апробують матеріал у своєму класі, в найкращому випадку  в школі.

Якість

Якість друку, фарби, паперу, наявність сучасних малюнків, інтервали між рядками та шрифт – все це впливає не лише на мотивацію вивчати іноземну мову, але на здоров’я Вашої дитини. Крім цього, цілі редакційні комісії працюють над тим, щоб унеможливити наявність помилок. На жаль, наші вітчизняні підручники не так ретельно вичитуються.

Комплекс

Будь-який автентичний підручник – це  не просто книга, це комплекс, до якого обов’язково входять такі компоненти:

  • підручник для роботи в класі,
  • зошит для домашніх завдань,
  • диски з аудіо супроводом для уроку
  • книга для вчителя з поясненнями, як найефективніше використовувати вищезазначене.

Крім цього, вчителю та учню пропонуються безліч додаткових можливостей. Наприклад, учень може виконати додаткові завдання на спеціальному інтерактивному DVD-ROMі , пограти в онлайн ігри, або пройти захоплюючий квест.

Вчитель знайде велику кількість додаткових завдань в добірці ксерокопіювальних матеріалів, розроблених саме під обраній курс; за 10 хвилин створить та роздрукує 4  варіанти поточного тесту з Testmaker CD-ROM, для якісної перевірки досягнень учнів.  

І це ще не все. Захоплюючі відео, караоке, відеоке, онлайн домашнє завдання, можливість підготувати учнів до внутрішнього та міжнародного оцінювання в рамках шкільної програми і багато іншого – все це можливо лише за умови використання автентичного навчального комплексу.

І наостанок, порада батькам. Є дві речі, на яких ніколи не слід економити – це здоров’я та якість навчання. Тому робіть правильний вибір! Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228